ثبت نام

ورود

فراموشی رمز عبور

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید.

قوانین سایت کلاب بت فارسی

کلاب بت فارسی یک شبکه اجتماعی شرط بندی ورزشی است که با همکاری تعداد زیادی از علاقه‌مندان ورزش مدیریت و به‌روزرسانی می‌شود.
کاربران موظف به پرهیز از هر گونه تبلیغ برای زیرمجموعه گیری در موضوعات مطرح شده هستند. مدیران شبکه بدون اطلاع قبلی نوشته ها و موضوعاتی که مصداقی از این قوانین باشند را حذف و دسترسی کاربران خاطی را محدود خواهند کرد.

شعار کلاب بت فارسی آزادی بیان است، شما در این فضا آزادید، در حفظ آن و اعتلای آن بکوشید،

۱. هر مطلب صرفا بیانگر نظر و عقیده نویسنده آن است و بیانگر نظر و عقیده مسئولان شبکه و یا تفکر حاکم بر این شبکه نیست. بدیهی است مسئولیت تمامی مطالب و نوشته ها بر عهده شخص نویسنده آنهاست،

۲. احترام به کاربران، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند شبکه اجتماعی است.

۳. انتخاب عناوین مناسب برای نوشته‌ها و دیدگاه‌ها، نوشتن سوال به فارسی و درج لینک مرجع در هنگام نقل قول از سایت دیگر، از وظایف مهم کاربران است.

۴. نوشتن محتواهای تبلیغاتی و تجاری مجاز نیست.

۵. مسئولیت تمامی فایلها و یا تصاویر و … که از طریق سایت رد و بدل میشوند بر عهده کاربر فرستنده است.

۶. طبق قوانین مالکیت مادی و معنوی و کپی رایت، تمامی فعالیت ها باید بر اساس احترام به این قوانین باشد.

۷. در تمام محتواها و پروفایل های موجود در شبکه اجتماعی کلاب بت فارسی (اعم از کامنت، عکس، مطلب نوشتاری، پروفایل و …) گزینه ای با نام “گزارش تخلف” وجود دارد، اگر محتوایی خلاف قوانین مشاهده شد با زدن این گزینه ما را مطلع کنید تا نسبت به حذف یا ویرایش اقدام کنیم.

– رعایت قوانین فوق برای کلیه کاربرانی که ثبت نام می کنند الزامی است.